כיוון פרונט זה טיפול שאסור לוותר עליו

קניתם רכב ואתם רוצים להיות בטוחים שתמיד הוא יהיה במצב מכאני ובטיחותי הכי טוב שאפשר? אם כך, אתם בהחלט צודקים, כי מה חשוב יותר מאשר לדעת שאתם נוהגים על רכב תקין? השאלה היא איך מגיעים למצב שבו הרכב תמיד תקין, והתשובה לכך היא  שצריך להקפיד לעשות לו את כל התיקונים והטיפולים שצריך. אחד מסוגי הטיפולים שיש לעשות לפחות פעם בשנה זה כיוון פרונט, כי למעשה כיוון פרונט הוא כיוון של זוויות ההיגוי השונות. זה מה שיגרום לכך שתהייה לכם בטיחות בנסיעה הארכת חיי הצמיגים יציבות של הרכב ביצועים טובים יותר וחשוב ביותר לעשות את הטיפול הזה אחרי כל תיקון בחלקי הפרונט השונים הגה –בולמים- משולשים-תפוחים –או אחרי כל פגיעה באחד מהגלגלים כניסה לבור – פגיעה במדרכה וכד´

 
כיוון פרונט בעידן המודרני


כמו שקורה בכל תחום בחיים שלנו, גם בטיפולים כמו כיוון פרונט ניתן לראות כיצד נכנסה הטכנולוגיה ושינתה את חוקי המשחק. היום בכל מוסך שמכבד את עצמו עושים כיוון פרונט בעזרת מערכות ממוחשבות ומשוכללות ביותר, מה שבטיח דיוק מרבי. בצורה כזאת אפשר להיות בטוחים שנוהגים על הרכב בבטיחות, וכמובן שאת כיוון הפרונט צריך לעשות אך ורק על פי הוראות היצרן. לכל רכב יש זוויות מעט שונות ורק שימוש במכשור משוכלל ומתקדם יבטיח את הדיוק המושלם. לכן בבואכם לבחור את המוסך שבו יעשו את כיוון הפרונט לרכב שלכם כדאי יהיה לוודא שאכן יש בו את המכונות המשוכללות לכך . אצלנו בפרונט-לי מכשיר לכוון מהחדישים ומשוכללים ביותר הטכנולגית תלת מיימד .


כיוון פרונט במחיר נוח והוגן


אתם בוודאי תוהים כמה יעלה לכם שירות של כיוון פרונט, ובצדק, כי בהרבה מקומות יגבו מכם מחירים מוגזמים מידי עבור השירות הזה. חשוב להבין שאומנם יש צורך בציוד מתקדם ובלא מעט ידע כדי לבצע כיוון פרונט כמו שצריך, אך זה לא אומר שיש סיבה להסכים לשלם כל מחיר שידרשו מכם. המקום הטוב ביותר שתוכלו לפנות אליו לקבלת שירות כזה הוא מוסך פרונט-לי מבית חלוצי, כי למעשה שם המחירים טובים ואנשי הצוות יעילים ונחמדים. הקפידו על כיוון הפרונט לפחות פעם בשנה ותוכלו לנסוע בבטיחות לכל מקום. 

עם קבלת רכבכם לטיפול נציג הקבלה יקפיץ אתכם לאחד ממרכזי הקניות או בסמוך למרכזי תחבורה באזור בהתאם לבקשתכם.
טיפולי אקספרס בתיאום מראש במחלקת האקספרס רכבכם ייכנס מיידית לטיפול ללא המתנה
שנת אחריות מלאה על העבודה והחלקים בשימוש בחלקים מקוריים
מוקד חירום של רנו ניסאן 24 שעות ביממה *3575
טיפול לפי הוראות היצרן טיפולים ובדיקות מקיפות עבור רכבי רנו וניסאן לפי דרישות היצרן
אני מאשר/ת קבלת עדכונים ומבצעים